מק"ט: 800-1409029
מחבר: יובל קדוש
הוצאה לאור: הוצאה עצמית
שנת הדפסה: 2015
מצב הספר: משומש כחדש
מחיר: ₪65
כמות:

אפשרויות משלוח

איסוף עצמי
שליח לבית הלקוח(₪30)
משלוח לנקודת איסוף(₪15)
משלוח לחו"ל
ברכישה מעל ל-200 ₪ - המשלוח חינם

תקציר הספר

תאי אב" מתאר סיפור אנושי מרגש של יובל קדוש, אביה של עמית שחלתה בגיל 6 בלוקמיה קשה ורתם את הציבור הרחב להצלת הילדה. התוצאה: מבצע משותף עם עמותת "עזר מציון" לאיתור תרומת מח עצם הגדול ביותר בהיסטוריה העולמית! המסע של יובל הפך לספר חדש המהווה השראה לכל אדם. 1000 עותקים נמכרו ממנו עוד בטרם הגיע לחנויות!

"אני רוצה לחזור לחיות חיים רגילים, כמו כל הילדים" זו הייתה בקשתה של עמית קדוש,בת ה -7 כשניצבה מול המצלמות וביקשה מהציבור לבוא לתרום עבורה בדיקת מח עצם במבצע ארצי רחב היקף להצלת חייה. כמעט שלוש שנים נלחמו יובל ונעמי בכל כוחם במציאות שטפחה בכל פעם על פניהם , אך לא נכנעו. הם הפכו עולמות, חצו אוקיינוס בכדי להגשים לעמית את החלום, לחיות חיים רגילים ובריאים.

בספרו "תאי אב" מגולל יובל קדוש את סיפורה של משפחתו, שעברה מהפך ברגע אחד וכל מה שהם עשו בחייהם עד לאותו הרגע הפך לנחלת העבר. "תאי אב" מאפשר הצצה נדירה למסע משפחתי חסר פשרות, טעון באמונה ואופטימיות בשם האהבה האינסופית של יובל לבתו ולמשפחתו, מסע של נחישות, רגש אדיר וכוח רצון עצום להחזיר לביתו את שנות הילדות שנגזלו ממנה.

בשיאו של המאבק הפך הסיפור מטרגדיה אישית למבצע לאומי. יובל נדרש לכישוריו הניהוליים -המקצועיים ומחליט לנהל קמפיין התרמה למציאת מח עצם עבור עמית, במהלכו הופכת עמית לסמל והמבצע מתועד כמבצע ההתרמה הגדול בהיסטוריה בעולם כולו. תאי אב מיועד לכל מי שרוצה לקבל השראה ומוטיבציה להגשמת חלומות ולניהול משברים, לכל מי שהתמודד ומתמודד עם משבר ולכל הורה המוכן לעשות הכול כדי להגן על ילדיו. הספר יוצא לאחר קמפיין מימון המונים בו נרתמו רבים להנצחת הסיפור. יובל קדוש הוא איש עסקים ופעיל חברתי. מרצה מבוקש ומנוסה בנושאי ניהול משברים וביטוח בריאות, תושב כפר סבא ואב ל- 3 ילדים.

ספרים נוספים

פרויקט רוזי
פרויקט רוזי
מאת גרהם סימסיון
אחוזת בית, 2013
יד שנייה
₪40
אם סגולה-חייה המלכותיים של אשת החיל מרת שרה שלומי
אם סגולה-חייה המלכותיים של אשת החיל מרת שרה שלומי
מאת משה גוטמן
תמר, 2010
יד שנייה
₪40
המאהבות
המאהבות
מאת אלפרידה ילינק
בבל, 2009
יד שנייה
₪49.9
Selected Poems
Selected Poems
מאת D.H. Lawrence
PENGUIN BOOKS, 1968
יד שנייה
₪50
הבז הנודד - סיפור אהבה
הבז הנודד - סיפור אהבה
מאת גלנווי וסקוט
אפרסמון, 2022
יד שנייה
₪40
השנים הרחוקות (כריכה קשה)
השנים הרחוקות (כריכה קשה)
מאת קונסטנטין פאוסטובסקי
עם עובד, 1966
יד שנייה
₪49
מסע אל תום האלף-עם הספר פרוזה ישראלית
מסע אל תום האלף-עם הספר פרוזה ישראלית
מאת אברהם ב. יהושע
משכל (חמד+ידיעות אחרונות), 2010
יד שנייה
₪49