פורת ספרים  – מותג רמת-גני וותיק ואיכותי

פורת ספרים היא חנות הספרים הפרטית הגדולה בארץ, ומותג ספרים וותיק ומוכר ברמת-גן. החנות נפתחה לראשונה ב-1953 על ידי מלכה ויהושע בן פורת, והשתרעה על פני 20 מ"ר בלבד. החנות המשפחתית צמחה ושגשגה, וב- 1978 עברה לניהולה של אורה (ביתם של מלכה ויהושע) ובעלה אבי. כיום פורת ספרים  משתרעת על פני 250 מ"ר ומנוהלת על-ידי אמנון שלו, נכדם של המקימים ודור שלישי למשפחת אוהבי ספרים.

בשוק שנשלט בעיקר על-ידי רשתות הספרים הגדולות, פורת ספרים  נשארה חנות משפחתית, רחבת ידיים, מושקעת ונעימה, עם אווירה מיוחדת שאף רשת ספרים לא תוכל להתחרות בה. פורת ספרים מספקת ספרי קריאה חדשים וישנים נדירים.

לעומת חנויות הרשתות, בפורת ספרים  יש מבחר גדול ועשיר של ספרי נישה בתחומי הפסיכולוגיה, הפילוסופיה והשירה, כמו גם מילונים, אטלסים, וחוברות העשרה ללימוד.

בפורת ספרים מתמחים בספרות עברית ואנגלית.

ייחודה של פורת ספרים נובע גם מצוות העובדים בחנות. כל העובדים הם אוהבי קריאה מושבעים, בעלי ניסיון רב (לעיתים של עשרות שנים) במכירת ספרים. בפורת ספרים תוכלו לקבל שירות מקצועי ואדיב, וכל הצוות ישמח לספק מענה לכל בקשה. גם אם ספר שחיפשתם לא נמצא בחנות, צוות החנות יפנה אתכם למקום אחר בו תוכלו למצוא את מבוקשכם.